KVALITNÍ PNEUSERVIS

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY DOSTUPNÉ I VAŠEMU VOZU

Provozovna Praha 6 - Ruzyně

DOSTATEČNĚ NADIMENZOVANÁ PROVOZOVNA I POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ ODBORNÍKŮ

Postavili jsme tak velkou provozovnu, aby veškerá péče probíhala hladce i v době sezónních špiček. A kdyby jste přeci jen museli s vozem chvíli čekat, u nás máte kde zaparkovat a Váš vůz máte stále v dohledu.

PŘÍJEMNÉ A POHODLNÉ PROSTŘEDÍ PRO KLIENTY

Zatímco čekáte na dokončení péče o Váš vůz, postaráme se o Vás v příjemném a klidném prostředí s kávou. Můžete zde také vybírat z nabídky příslušenství nebo konzultovat Vaše problémy s odborným personálem.

PRÁCE PROVÁDĚNÉ NA VAŠEM VOZU MÁTE STÁLE POD DOHLEDEM

Samozřejmostí je Váš případný dohled nad prováděnými pracemi přímo na dílně u vašeho automobilu. Všechny práce prováděné na Vašem vozu tedy můžete mít pod dohledem a konzultovat je přímo s technikem.

ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ PRO DOKONALOU PÉČI O VÁŠ VŮZ

Vybavili jsme servis tím nejvyspělejším technickým zázemím, jaké si možná ani neumíte představit. Pokusíme se Vám přiblížit některá unikátní zařízení, která jsou nyní dostupná i Vašemu automobilu:
sub1.jpg, 4 kB
VYSOKO- TLAKÁ MYČKA PNEU
Každou pneumatiku před dalšími pracemi nebo skladováním umyjeme v této vysoce účinné a šetrné myčce. Jen takto ošetřená pneu může být přesně diagnostikována.
sub2.jpg, 3 kB
SPECIÁLNÍ ZOUVACÍ ZAŘÍZENÍ
Tento zouvák umožní sejmutí pláště z ráfku velmi šetrně. Nehrozí poškození drahých litých disků. Navíc umožňuje zouvání pneu vybavených systémem Pax, Runfl et, DSST a podobnými.
sub3.jpg, 3 kB
POČÍTAČEM ŘÍZENÉ VYVAŽOVÁNÍ
Systém upínaní Haweka zaručí v této vyvažovačce dokonalé upnutí pneu a následné opravdu přesné vyvážení. Počítačová diagnostika podává velmi přesné hodnoty.
sub4.jpg, 5 kB
ELEKTRONICKÁ GEOMETRIE NÁPRAV BOSCH 3 D
Nejmodernější systém přesného měření geometrie náprav zaručí bezpečnou jízdu.

ÚSCHOVA SEZÓNNÍCH PNEUMATIK A MNOHO DALŠÍCH SLUŽEB

Vaše sezónní pneu uskladníme ve speciálních prostorech. Ojeté pneumatiky ekologicky zlikvidujeme. Poškozené pneu odborně opravíme. Nabízíme i další služby, jako například plnění klimatizací. Jsme partnerem leasingových společností Lease Plan, Arval a Business Lease a dalších.
Created by sentrybox.gif, 0 kB Sentrybox